خدمات تخلیه چاه

همین موضوع باعث زود سر ریز شدن چاه شده از اعلایم پرشدن چاه فاضلاب می توان به بوی بد فاضلاب در ساختمان , بالا زدن آب توالت و گرفتگی توالت , باز نشدن توالت , وجود حشرات موزی مثل سوسک در ساختمان و …. نام برد در زمین های غیر ماسه ای ، عدم کشش و مکش آب در خاک بوجود می آید که به علت کم قطر بودن چاه و نداشتن انباری، مادر چاه در زمانی مشخص پر می شود. در زمین های شنی ، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمین های خاکی است .

تخلیه چاه سبب پیدایش خطراتی نیز می‌شود، به دلیل خروج مواد از چاه، احتمال ریزش مواد از دیواره وجود دارد. بنابراین جهت ایمن سازی چاه باید اقدام به طوقه چینی کرد. پس بهتر است پس از هر بار تخلیه چاه، یک بار عملیات طوقه چینی را برای افزایش عمر چاه و همچنین حفظ ایمنی ساکنین انجام دهید.

اما به هر دلیلی ممکن است چاه دیگر جواب‌گو نبوده و لازم باشد چاه را برای همیشه به اصطلاح کور کنیم. در چنین شرایطی ابتدا باید با دستگاه‌های مجهز و قدرتمند تمامی مواد موجود شامل جامدات، چربی‌ها و مایعات را به درون ماشین حمل پمپاژ کرد و سپس حلقه چاه را با مواد و مصالح همانند خاک معمولی پر کرد.

توجه کنید که حتما باید تخلیه چاه صورت بگیرد و سپس چاه کاملا پر و کور گردد. خشک کردن چاه با آهک و سایر مواد تنها یک تبلیغات دروغین است و ممکن است در آینده بسیار خطر آفرین شود.

امروزه دستگاه‌های مکش فاضلاب در داخل مخزن خودرو حمل کننده قرار می‌گیرد و به این ترتیب، تمامی مواد موجود در چاه تخلیه خواهد شد. در زمان‌های گذشته، پمپ به صورت شناور در انتهای لوله قرار می‌گرفت، بنابراین در انتهای کار تخلیه چاه، فاضلاب موجود در لوله که گاها حجم زیادی نیز بود، مجددا به داخل چاه ریخته می‌شد.

بنابراین قرارگیری پمپ تخلیه یا دستگاه ساکشن بر روی خودرو، به طور کامل مشکل تخلیه ناقص چاه را برطرف ساخته و شما می‌توانید کاملا مطمئن باشید که تمامی مواد موجود در چاه به صورت تام از آن خارج شده است.

همچنین تیغه‌های موجود در این دستگاه، تمامی اجسام سخت همانند پلاستیک و … را خورد کرده و به داخل خودرو منتقل می‌کند. پس از جمع آوری کامل، با رعایت نکات بهداشت لوله دستگاه جمع آوری شده و در خودرو حامل قرار می‌گیرد. در انتها، خودرو به سوی منطقه امن تخلیه راهی خواهد شد.

توجه کنید که برای افزایش طول عمر چاه فاضلاب خود می‌توانید پس از تخلیه چاه، اقدام به لایروبی آن نیز بکنید. فضولات پس از گذشت مدتی سخت شده و به کف و دیواره چاه خواهند چسبید. به همین دلیل علاوه بر کاهش ضریب نفوذ مایعات در کف چاه، قطر چاه نیز کمتر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه را در فواصل کوتاهتری ایجاد می‌کند. در عملیات لایروبی، تمامی این مواد جامد چسبیده به دیواره و کف چاه کنده شده و سپس تخلیه می‌گردد.

برای مشاوره و انجام خدمات با ما تماس بگیرید.

تلفن : ۰۲۱۵۵۲۵۲۹۳۰  |  ۰۲۱۵۵۲۵۷۲۷۷

تلفن : ۰۲۱۵۵۲۴۵۲۵۳  |  ۰۲۱۵۵۲۷۴۱۴۱

همراه : ۰۹۱۲۳۳۷۳۶۶۰